Česká spořitelna a výhody úvěru od Buřinky

Nemusíme mít nutně stavební spoření, abychom si mohli úvěr od Buřinky, který nabízí Česká spořitelna vzít. Podívejme se společně i na další výhody, které se právě k této možnosti vážou. Hned první výhoda se rozhodně týká úrokových sazeb. O nich můžeme říci, že patří k těm nejnižším, jaké jsou u této banky k dispozici. Díky tomu máme jistotu, že skutečně nepřeplatíme více, než je nutné. Máme-li být konkrétní, tak je třeba říci, že v případě tříleté fixace úroku je jeho hodnota necelých 5,5 procenta. U standardní neomezené fixace je poté úroková sazba necelých 7 procent. Na trhu s bankovními půjčkami to jsou hodnoty, které rozchodně patří mezi ty nejlepší. Tím ale výhody zdaleka nekončí.

Peníze vám Česká spořitelna vyplatí dvěma způsoby

Zapomínat bychom neměli ani na to, že nám tato banka umožní vyplatit peníze hned dvěma různými způsoby. Tím prvním je možnost nechat si převést částku hned po tom, co doložíme konkrétní doklady o investicích. Druhá možnost je opačná, a to s využitím peněz a následným, doložením toho, na co jsme je využili. Tato cesta je zajímavá i v tom, že nám Česká spořitelna dá dobu celého jednoho roku na to, abychom konkrétní faktury a jiné dokumenty přinesli. Zapomínat nesmíme ani na možnost postupného čerpání, které se hodí ve chvílích, kdy plánujeme dlouhodobější investice, spojené právě s naším bydlením.

Průběh žádosti zvládne u CSAS každý

Na co také nezapomenout? Samozřejmě na průběh samotné žádosti, která je spojena s tím, že jí zvládne projít každý. Nejenom, že není třeba mít cokoliv naspořeno na stavebním spoření. Úvěr od Buřinky nevyžaduje ani vlastnictví nemovitosti, kterou byste ručili. Získat je tak možné jednoduchou cestou až 800 000 korun českých. Pokud vám stačí až 300 000 Kč, nepotřebujete podpis partnera nebo manžela. I tímto krokem CSAS jasně ukazuje, že je vhodná banka pro každého. A to i pro toho, kdo hledá jistotu nízkých splátek. Ty totiž mohou činit pouze několik set korun měsíčně. Díky tomu váš osobní nebo rodinný rozpočet téměř nezatížíte.