Co přinese hypotéka od Ge Money?

Když hypotéku, tak samozřejmě od známé banky na našem trhu. Jednou z nich je i Ge Money. Podívejte se spolu s námi na to, co může i vám nabídnout za výhody, které jsou spojeny s hypotékou. Tou největší výhodou je zcela jistě výše úrokových sazeb. Pokud vás zajímá, jak konkrétně je vysoký samotný úrok, zaručeně vás nezklame fakt, že se drží pod hranicí tří procent. Takto výhodně je úročena klasická hypotéka, kterou tato banka nabídne. Navíc nezklame ani úrok, který může být spojený s případným doplňkovým úvěrem. I ten si lze v případě, kdy vám hypotéka nestačí, jednoduchým způsobem vzít.

Kolik peněz Ge Money nabídne?

O výhodnosti již víme a tak se podívejme také na to, kolik peněz můžeme konkrétně získat. I zde jsou sumy více než zajímavé. Nejnižší hranicí je 700 000 Kč, zatímco tou nejvyšší hodnotou je částka 2 999 999 korun českých. Vysoký ale může být i doplňkový úvěr, o kterém jsme mluvili. Zde nabídne Ge Money až 900 000 korun českých. Samozřejmě v rámci žádosti o hypotéku vás čeká jistota bezplatného odhadu, stejně jako jistota využít i možnosti mimořádných splátek. Vše je podpořeno individuálním přístupem, poradenstvím a celkovým servisem. To vše proto, aby byl zajištěn správný výběr.

Slovo zdarma uslyšíte u Ge Money Bank velmi často

S hypotékou je spjato také to, že se u ní nemusíte obávat jakýchkoliv poplatků, které často účtují jiné bankovní domy. Máme-li být konkrétní, je pro vás zdarma nejenom zmíněný odhad, ale třeba i zpracování úvěru, vedení samotného úvěrového, stejně jako běžného účtu. Nechybí ale ani další pozitiva, se kterými Ge Money Bank přichází. Zde nesmíme zapomenout třeba na bezplatné vyhotovení výpisu z katastru nemovitostí. A co dodat na závěr? Třeba to, že tento úvěrový produkt je určený skutečně téměř pro každého. Hlavní podmínkou je totiž plnoletost.