Era nabízí účelové i neúčelové půjčky

O bance, která je pojmenované jako Era, již většina z nás slyšela. Pokud vás zajímá, jaké typy úvěrů nabídne, rozdělme si je na účelové a neúčelové. Díky tomu budeme moci vybrat ten pravý pro nás. Jak se vlastně účelové a neúčelové produkty liší? Rozdělení je v tomto případě skutečně velmi jednoduché a odpovídá už samotnému názvu, který budeme používat. Pokud tedy nejprve zohledníme účelové produkty, tak to jsou takové, u kterých jsme omezeni konkrétním využitím. A to nám určí právě banka. Naopak neúčelové úvěry nejsou spojeny s žádnými podmínkami a tak si můžeme sami určit, za co danou částku budeme utrácet.

Jaké neúčelové úvěry nám Era nabídne?

Začněme tedy těmi půjčkami, které jsou označovány jako neúčelové. Ty jsou stále těmi oblíbenějšími, jelikož nejsou spojeny s žádným dokládáním, ani přehnanou administrativou. Mezi první a nejdůležitější patří třeba Era půjčka. Produkt, u kterého můžeme získat na cokoliv až 600 000 korun českých. Stejně tak není problémem vzít si také kontokorent. Ten je spojený s naším účtem a umožní nám čerpat peníze do minusu. Co je následně třetí volbou? Rozhodně se jedná o kreditní kartu. I ta je úvěrovým produktem. Ten nám může posloužit nejenom jako zajímavá finanční rezerva, ale může nám posloužit i jako cesta k pohodlnějším a výhodnějším nákupům.

V rámci Éra přihlášení si požádejte i o půjčky účelové

U nich jsme zmínili, že se jedná o takové varianty, kde musíme peníze využít jenom v rámci předepsaného účelu. Typickým příkladem u této banky je hypotéka. Tu musíme využít třeba na koupi, stavbu, nebo také rekonstrukci nemovitosti. Stejně tak ale můžeme v rámci Éra přihlášení žádat o další, podobný produkt. Jedná se o půjčku na bydlení. Ta se od té klasické liší tím, že je účelová. A to vede k tomu, že nám nabídne více peněz a také výhodnější úrokové sazby.