Jaké úrokové sazby má půjčka od mBank?

Když vybíráte půjčku, je dobré hledět na několik důležitých parametrů. K těm se samozřejmě řadí primárně úrokové sazby. Jak velké má mBank a jak výhodné jsou z hlediska celého úvěrového trhu? Úroky jsou tím nejdůležitějším, co se dnes týká půjček. Pokud s tím souhlasíte, jistě dáte za pravdu i tomu, že by mělo platit, že by si každý měl hledat tu nejvýhodnější půjčku s nejnižším úrokem. A přesně takovou dnes může být i ta, která je nabízena prostřednictvím dané banky. Můžeme totiž říci, že díky garancím skutečně platí, že ani v době získání půjčky, ani v době jejího splácení se nesetkáme s tím, že by danou nabídku jakýkoliv poskytovatel překonal.

Jak velký úrok u mBank získáme?

Čeho se zde nemusíme bát, to jsou různá lákadla na menší úroky, než jsou ve skutečnosti. Tímto směrem mBank rozhodně nejde a tak nabídne jednu pevnou, jasně danou úrokovou sazbu. Ta je 9,9 procenta a týká se jakékoliv kombinace úvěrů, kterou si vezmeme. Navíc není vyloučeno, že se tato sazba může v průběhu let ještě snižovat. To se dotkne jak nových, tak i stávajících půjček. Vše samozřejmě díky tomu, že je použita zmíněná garance, která jasně ukazuje, jak výrazně lze případné úrokové sazby stáhnout.

Na mBank.cz se mluví i o RPSN

Není to jenom úrok, který bychom v tomto směru měli přímo sledovat. Pokud je něco, bez čeho se také neobejdeme, tak je to RPSN. Jedná se také o procentuelní sazbu a i u ní platí, že čím je menší, tím je to lepší. Ani tu nám na webu mBank.cz rozhodně netají. Pokud vás zajímá, kolik je konkrétně, potom odčíslo vypadá takto: 10,36 procent. I to je v souvislosti s bankovním trhem poměrně zajímavá hodnota, která stojí za to, abychom jí mohli věnovat náležitou pozornost. Na základě prvotních výpočtů tak i nám může být jasné, že tato sazba také povede k celkové výhodnosti dané půjčky.