Jaké výhody nabídne Fio banka u podnikatelských úvěrů?

Podnikatelské úvěry jsou i u této banky oblíbenou cestou, kterou se vydává řada podnikatelů. Podívejme se proto na to, jaké výhody jim ve spojení s nimi Fio banka dokázala připravit. Možnou výhodou je také široká škála částek, které jsou aktuálně podnikatelům k dispozici. Pokud se na ně podíváme konkrétně, je možné snadno získat úvěr ve výši 3 000 000 až 300 000 000 korun českých. S úvěrem je následně spojena i možnost jeho využití třeba v rámci provozního financování, na investiční financování, nebo na developerské projektové financování. Stejně tak ale není problémem využít peníze i na refinancování závazků.

Co Fio banka neúčtuje? Poplatky!

Stejně jako u úvěrů, které jsou určeny pro běžné občany, je i u úvěrů podnikatelských jistota toho, že není účtován jakýkoliv poplatek. A to ani takový, který by byl spojený s vyřízením, poskytnutím, nebo také vedením. Na tom Fio banka jasně ukazuje, že poplatky jsou ve spojení s bankovními službami dávno minulostí. Zapomínat bychom neměli ale ani na to, že se není třeba bát jakýchkoliv sankcí, které by byly spojeny s předčasným splacením. Ať už se rozhodnete pro mimořádnou splátku, nebo celkové předčasné doplacení, poplatků se zcela určitě není třeba bát žádných.

Individuální přístup je i Fio samozřejmostí

Co každý podnikatel jistě ocení, to je také výhoda spojená s individuálním přístupem. Ten se může týkat nejenom vyřízení, nebo samotného ručení. Individuální přístup se totiž může týkat také situace, kdy chceme delší dobu splatnosti, než je klasicky nabízených 8 let. I to je z Fio možné. Při výčtu výhod, které podnikatelská půjčka má, ale nesmíme zapomínat také na počítání úrokových sazeb. K tomu totiž dochází přímo na denní bázi, což prioritně vede k tomu, že neplatíme za dny, kdy už máme úvěr splacený, nebo ho ještě nevyužíváme. I to se podepisuje na výhodnosti.