Máte hypotéku? ČSOB vám ji zvýhodní

Jelikož jsou hypotéky považovány za nejlepší úvěrové produkty na trhu, je jasné i to, že jich využívá stále více lidí. Pokud jste mezi nimi a nejste spokojeni s jejími parametry, můžete si ji převést k ČSOB. Právě tuto možnost banka nabízí, a to v rámci klasického refinancování. To je určeno každému, kdo hypoteční produkt má a chce si ho převést k jiné bance. V tomto směru jsou hlavní důvody více než jasné. Je to především snaha o to, aby byla hypotéka zvýhodněna, a my jsme tak mohli ušetřit nemalé peníze. V současné době se úspory mohou dotýkat nejenom desítek, ale třeba také stovek tisíc. V závislosti na tom, jak velkou hypotéku máme.

Proč hypotéku k ČSOB převádět?

Podívejme se společně také na to, proč bychom měli hypotéku k dané bance převádět. Hlavním důvodem je jistota spojená s tím, že dokážeme výrazným způsobem snížit celkovou úrokovou sazbu. Tím ale pozitiva nekončí, jelikož takto snížíme i celkově splatnou částku. To se podepíše i na výši měsíční splátky, nebo na délce splácení. Samozřejmostí je, že obojí nám ČSOB umožní také upravit, a to dle našich představ. Hlavním faktorem při refinancování je délka fixace. Proto je dobré banku oslovit několik měsíců před tím, než bude dané lhůta končit.

Zjistěte, s jakými výhodami CSOB přichází

Zajímat by vás určitě mělo i několik výhod, které jsou spojeny také s důvody, proč se pro refinancování rozhodnout. Konkrétně u CSOB potěší třeba rychlé a jednoduché vyřízení, stejně jako bezplatné zpracování. Do něho se počítá také odhad, za který nebudete nic platit. Pro ty, kterým by se hodila ještě další částka, nabídne banka také řešení. Není totiž problémem získat k převáděné hypotéce také zajímavé finance navíc. A to s jistotou stejných podmínek a stejného úroku, který získáte právě převedením k této jedné z největších bank u nás.