Máte půjčky? Lze je převést k Raiffeisenbank

Poslední průzkumy jasně ukazují, že půjčky má dnes stále více a více lidí. Pokud jste na tom stejně, je stále možnost si dané úvěry zvýhodnit. Jak? Převést je k Raiffeisenbank. Podívejme se na možnosti. Tato banka není jenom klasikou, tedy bankovním poskytovatelem úvěrů a půjček. Je samozřejmě také institucí, která nám umožní si převést stávající úvěry. Důvod, proč to udělat, je samozřejmě jasný. Můžeme tak ty stávající zvýhodnit. Nejenom, že díky tomu dosáhneme nižšího úroku. Stejně tak můžeme dosáhnout i toho, že nám bude výrazným způsobem snížena splátka daného úvěru.

U půjček nabídne Raiffeisenbank refinancování i konsolidaci

Pokud máte běžnou neúčelovou, nebo spotřebitelskou půjčku, máte možnost hned dvou cest, jakými se u Raiffeisenbank vydat. Tou první cestou je samozřejmě varianta, kdy využijete refinancování. To se týká situace, kdy máte jenom jednu jedinou půjčku a tu chcete zvýhodnit. Druhá cesta vede přes konsolidace. Ta se už týká chvíle, kdy máte půjček hned několik a máte zájem je nejenom zvýhodnit, ale i spojit do jedné. I to je vám u této banky dostupné, a to s jistotou jednoduchých podmínek a rychlého vyřízení. Navíc lze konsolidovat nejenom půjčky, ale třeba i kontokorenty či kreditní karty.

Podobné služby nabídne RB i u hypoték

Mluvíme-li o refinancování, je třeba říci, že tato možnost se poprvé začala nabízet ve spojení s hypotékami. To logicky přetrvalo a tak je možné jít touto cestou i nyní. Pokud tedy máte hypotéku, můžete ji také převést k RB a můžete ušetřit i desítky tisíc korun. Navíc to nemusí být jenom hypotéka, jelikož podobnou službu banka nabídne i těm, kteří mají půjčky na bydlení. I ty mohou být alternativou hypoték a i u nich platí, že je možné bez problémů zvýhodnit hlavně úrokovou sazbu, která ovlivňuje to, kolik celkově zaplatíte. Ta se může často snížit o desítky, i jednotky procent.