Stávající klienti Air Bank získají půjčku ve čtyřech krocích

Získat půjčku nemusí být v současné době nic složitého. Přesvědčují se o tom především klienti Air Bank, pro které je připravena velmi jednoduchá žádost, stejně jako maximálně rychlé vyřízení peněz. Vše se tak dá zvládnout prostřednictvím internetového bankovnictví, v rámci pouhých čtyřech kroků. Pokud se podíváme na ten první, jedná se o možnost vidět v rámci aplikace konkrétní částku, která vám může na základě vaší bonity nebo na základě obratů na účtu být půjčena. Pokud s ní souhlasíte, není nic jednoduššího, než si o ni přímo požádat. A to jenom tím, že v rámci internetbankingu vyplníte online formulář.

Ověření je u Air Bank rychlé

Ihned po odeslání vaší žádosti dojde k tomu, že je ověřena. Tedy je ověřeno to, zda je předschválená částka skutečně objektivní a zda na ni můžete dosáhnout. Ve většině případů je toto automatický proces, který proběhne rychle a online. Mimo nabídnuté částky vám ale Air Bank nabídne možnost požádat si i o sumu jinou, třeba vyšší. V takovém případě jste ale nuceni doložit potvrzení o výši vašich příjmů, aby bylo skutečně jasné, jak jste na tom s ohledem právě na vaši bonitu. Ani v této fázi však nemusíte nikam chodit, jelikož není problémem vyřízení online, a zaslání dokladů ve formě naskenovaných dokumentů.

Kam zašle AirBank peníze? Přece na váš účet

Pokud si tedy žádáte o předschválenou částku, je více než jasné, že se žádné administrativy nedočkáte a žádná vás tak nečeká. Po automatickém schválení dojde k tomu, že jsou peníze také téměř okamžitě zasílány k vám. A kam konkrétně? Přece na vás běžný osobní účet, který u AirBank máte. Právě tam se následně objeví daná suma, stejně jako v internetovém bankovnictví objeví i možnost půjčku spravovat. Ať už ve formě sledování jednotlivých splátek a částek, tak ve formě možnosti provést třeba splátku mimořádnou.