UniCredit nabídne účelové i neúčelové půjčky

Když se rozhodneme vzít si půjčku, měli bychom v první řadě řešit to, zda se bude jednat p úvěr účelový a neúčelový. Jak se liší a jaké možnosti dokáže nabídnout UniCredit? Pojďme to zjistit. Nejprve se tedy podívejme na charakteristiku toho, jak se jednotlivé možnosti liší. Pokud začneme účelovou půjčkou, potom máme na mysli takový produkt, kde jsme omezeni tím, na co musíme nebo nemůžeme peníze utratit. Souvisí s tím třeba i to, že musíme dokládat následné faktury a jiné dokumenty. Pokud se naopak podíváme na neúčelové produkty, tak zde nejsme omezováni ničím, ani dokládáním. Je tedy více než jasné, že tento typ půjček je oblíbenější.

Úvod bude patřit půjčkám, u kterých v konkrétním užití omezování jste. Začneme tedy účelovými úvěrovými produkty. Těch má UniCredit poměrně málo, jelikož bychom mohli říci, že do tohoto segmentu patří jenom hypotéka. Ta má ale hned několik různých variant s ohledem na to, na co konkrétně ji budeme potřebovat. Začneme tedy klasickými variantami, kdy si lze vzít hypotéku, kterou využijeme na koupi domu nebo bytu. Stejně tak není problém získat takovou, v rámci které si dům postavíme, popřípadě opravíme nebo také zrekonstruujeme. Dále ale nezapomínejme na to, že hypotéku od této banky lze využít i na koupi rekreačních objektů.

Jak sou na tom neúčelové půjčky, které UniCredit Bank nabídne?

Zde už je výběr poměrně zajímavý. Všem možnostem dominuje hlavně Presto půjčka, se kterou můžeme získat až jeden milion korun českých. A to samozřejmě na cokoliv. Tato možnost je doplněna také kontokorentem. Ten je spojený s naším bankovním účtem a umožní nám tak bez rizika čerpat do mínusu. Na co bychom také neměli zapomenout, to jsou čtyři kreditní karty, které má UniCredit Bank k dispozici. Ani u nich není třeba dokládat účel využití. A co vše tyto možnosti doplňuje? Je to americká hypotéka, která nám nabídne až 10 milionů korun na dvacet let.