Naše priority

Také se při výběru půjčky rozhodujete i podle toho, kdo je jejím poskytovatelem? S námi rozhodně zklamáni nebudete. V oblasti úvěrového trhu máme bohaté zkušenosti a patříme mezi jedničky v oboru. I díky tomu máme řadu kontaktů, díky čemuž spolupracujeme s řadou bankovních, nebankovních i soukromých poskytovatelů půjček. Jaké to přináší výhody pro vás? Hlavně jistotu v tom, že naše půjčky patří mezi nejlepší na trhu. Přesvědčte se sami.

Poplatky u naší půjčky nečekejte

Naší prioritou je nejenom výhodnost související s úrokovými sazbami. Chceme, aby pro vás byly naše půjčky výhodné skutečně ve všech ohledech. Nemusíte se tak bát jakýchkoliv poplatků. Buďte si jisti tím, že u nás je zdarma jak vyřízení půjčky, tak i její poskytnutí, vedení, stejně jako třeba možnost předčasného splacení jak části, tak i celého úvěru. Platíte tak navíc pouze úrok, který patří mezi nejnižší na trhu.

Půjčujeme odpovědně

Naše půjčky jsou dobrým pomocníkem každému z vás. Chceme, aby to tak i zůstalo. Proto máme kodex odpovědného půjčování – soupis pravidel, které se snažíme respektovat. Ty souvisí s tím, abychom vás nedostali do dluhové pasti, aby vám naše půjčka nezpůsobila exekuci, stejně jako nechceme, aby splátky výrazně zatížili váš rodinný rozpočet. V souvislosti s tím můžeme individuálně upravit každý z úvěrů. V oblasti odpovědnosti apelujeme i na vás. Chceme, abyste si půjčovali jenom tolik, kolik potřebujete. Stejně tak vás nabádáme k tomu, abyste peníze vynakládali na skutečně potřebné věci.

Jsme tu pro vás nonstop

Máte jakýkoliv dotaz? Nemusíte se obávat nás kontaktovat. Jsme připraveni neustále vyřizovat vaše dotazy a požadavky. Vše potvrzuje i náš zkušený poradce, který je klíčovou osobou v průběhu vaší žádosti. Ten je vám jako pomocná ruka k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. S ním je žádost, i výběr konkrétního úvěru jednodušší, než si sami myslíte.