Home Credit nabídne k půjčkám i výhodné pojistky

Když si bereme půjčku, mnohdy přemýšlíme nad možnými budoucími problémy. Třeba takovými, kdy přijdeme o náš příjem. I tento problém dokáže Home Credit celkem snadno vyřešit. Pomocí pojistky. Právě pojištění je dnes cestou, jak mít jistotu poměrně vysoké ochrany. Vše funguje tak, že díky pojistce máme možnost získat různé pojistné krytí. Pokud například přijdeme o zaměstnání, nebo nám vypadne příjem z jiného důvodu, zakročí právě pojišťovna. Ta se následně postará o to, aby byly splátky nadále hrazeny a abychom se tak nedostali do jakýchkoliv dalších finančních komplikací.

Jaké pojistky nám může Home Credit nabídnout?

Pokud ani vy nechcete ponechávat skutečně nic náhodě, je dobré konkrétní pojistný produkt sjednat a získat tak dnes tolik potřebnou ochranu. Cest, kterými se můžete u Home Credit vydat, je hned několik. Pravděpodobně nejjednodušší cestou je balíček, který nese označení jako Standard, který vyplatí částku ve výši nesplaceného dluhu. Totéž, ale i s jistotou dalších pozitiv nabídnou i další dva balíčky, které už jsou o něco lepší. Jedná se o pojištění s označením Premium, stejně jako o pojistku, která nese označení Plus. Ta už je určena pro nejnáročnější klienty, kteří potřebují skutečnou pomoc.

V jakých situacích pojištěné od HomeCredit může pomoci?

Základní dostupné balíčky máme zmapovány. Podívejme se proto také na situace, kdy nám může daná pojistka pomoci. Vztahuje se i na rizika, která jsou spojena s úrazem. Sem patří třeba invalidita třetího stupně, stejně jako i smrt úrazem. Samozřejmostí je, že nás HomeCredit pojistí i na mnohem běžnější situace. Sem může patřit pracovní neschopnost, která vznikla jak vlivem nemoci, tak i úrazu. Stejně tak nám pojišťovna dokáže pomoci také v případech, kdy ztratíme zaměstnání a tak bude potřeba hledat si nové, stejně jako bude potřeba kočírovat všechny aktuální domácí výdaje. Proto s půjčkou pomůže právě pojišťovna.