Kdy Kredito24 odesílá požadované peníze?

Žádáme-li o půjčku, chceme ji získat co možná nejdříve. Proto nás zajímá nejenom to, za jak dlouho je vše vyřízeno, ale zajímá nás logicky také to, kdy jsou odeslány peníze. Jak je to u Kredito24? Protože tento nebankovní poskytovatel spadá do segmentu mikropůjček, není třeba se obávat jakýchkoliv složitostí. Peníze můžeme získat z pohodlí domova, bez nutnosti dokládat příjem, nebo bez nutnosti nahlížení do registrů. Nutné nejsou ani žádné osobní schůzky, stejně jako získáme požadované půjčky bez papírování. Není totiž třeba ani u některých společností něco tak zásadního, jako je tištěná smlouva.

Za jak dlouho od žádost Kredito24 odesílá peníze?

Nejprve se podívejme právě na samotnou rychlost vyřízení. Protože nám žádost nezabere ani 2 minuty, je jasné i to, že i samotné vyřízení nebude díky absenci prověřování nijak složité. Podíváme-li se konkrétně, potom je obvyklá doba spojená s vyřízením zhruba 15 minut. To je ten termín, v rámci kterého Kredito24 dokáže vyřídit vaši půjčku. Jakmile obdržíte informaci o schválení, můžete si být jisti tím, že peníze ihned odcházejí na vaše bankovní konto. Jde-li o převod v rámci stejného bankovního domu, můžete počítat s tím, že dojde k okamžitému připsání daných peněz.

V jaké dny Kredito24.cz vlastně pracuje?

Jako žadatelé právě u této společnosti máte výhodu v tom, že jste se svěřili do rukou poskytovateli, který nabídne automatický schvalovací proces. To znamená, že případná vyřízení jsou realizována ihned. Jelikož ale banky mohou mít v noci zavřeno, jsou peníze odesílány až ráno. Každý všední den však poskytovatel pracuje až do 21:00, což znamená, že i v tuto dobu mohou peníze na váš účet odejít. To znamená, že v případě žádosti podané na Kredito24.cz, můžete mít jistotu, že peníze dostanete ještě tentýž den, nebo že budou odeslány hned následující pracovní den ráno.