Kreditní karta Cetelem vám přinese výhody, ze kterých se vám zatočí hlava

Dneska už to ani jinak nejde! Každý poskytovatel kreditní karty vám nabídne nějakou tu výhodu, abyste se stali právě jeho klienty. Občas se sice stane, že některé inzerované přednosti se promění v danajský dar, s tím již ale nemůžete obvykle nic dělat, protože jste pod smlouvou. Nikdy se však nic podobného nepřihodí spokojeným majitelům kreditní karty Cetelem!

Cetelem vás nechá vybrat, která výhoda je pro vás nejlepší!

Každý ví sám nejlíp, jakou výhodu u své karty nejvíce využije. To si dobře uvědomuje Cetelem, který nechává majitele kreditních karet vybrat si ze čtyř možností, aby si sami zvolili, která se jim hodí nejvíce. Jestliže někdo často vybírá z bankomatu, jistě ocení možnost činit tak bez jakýchkoli poplatků. Pro někoho jiného bude mnohem lákavější příležitost získat zpět na svůj účet 2 % ze svých nákupů, což může být měsíčně až 400 Kč! Ti, co nakupují často na internetu, zřejmě zvolí možnost získat zpět 3 % z transakcí uskutečněných tímto způsobem. Motoristé se pak budou nejvíce těšit z toho, že se jim vrátí 4 % z peněz utracených za pohonné hmoty.

Veškeré výhody si sami pohodlně aktivujete na cetelem.cz

Žádné složité vyřizování, všechny výhody si můžete jednoduše aktivovat a obhospodařovat sami! Učiníte tak prostřednictvím Klientské zóny na cetelem.cz, přičemž pro přihlášení je nutný variabilní symbol vaší karty, který zjistíte z měsíčního výpisu vašeho úvěrového účtu. Pak již jen stačí najít si odkaz Odměna za čerpání a zvolit výhodu. Kreditní karta vám zároveň umožňuje čerpání bez toho, abyste zaplatili jen korunu navíc! Stačí, když využijete bezúročného období, které může být až 55 dnů. Pokud tak neučiníte, budete hradit svoje nákupy formou měsíčních splátek, které jsou splatné vždy k 17. dni konkrétního měsíce.