Nevyhazujte své peníze zbytečně oknem, pořiďte si Zaměstnanecký úvěr od společnosti Profi Credit!

Je to poměrně běžná praxe u celé řady finančních společností. Úvěr vám poskytnou a naoko se tváří, jak mimořádně výhodný je. Co ale skryté poplatky? Ty vy na první pohled nevidíte. Podobně často zbytečně tahají peníze z vaší kapsy i různá pojištění proti neschopnosti splácet. Ve chvíli, kdy jich chcete využít, zjistíte, že jsou úplně k ničemu a v krizové situaci vám nepomůžou! Společnost Profi Credit se snaží jít poněkud jinou cestou. Nechce tahat peníze z vaší kapsy, protože mnohem lepší je se v případě potřeby domluvit!

Profi Credit Vám v případě nutnosti umožní odklad nebo snížení splátek

V okamžiku, kdy se ocitnete ve finančních problémech, je nejhorším možným řešením předstírat, že se nic neděje a před svými problémy se schovávat. To není zaručená cesta z krize, ale naopak do průšvihu! Pokud jste dlužníky společnosti Profi Credit, je mnohem lepším řešením kontaktovat ihned svého úvěrového poradce. Ten vám pomůže nalézt nejlepší možný postup, jak se dále chovat a celou situaci řešit. Od toho tu přece pro vás je! Cílem společnosti totiž není vás přivézt na mizinu, ale naopak vám pomoci.

Proficredit nabízí tři typy úvěrů

Tato společnost nabízí žadatelům tři typy úvěrů. Nejčastěji žádají zájemci o Zaměstnanecký úvěr, který bývá poskytován ve výši 5 000 – 166 000 Kč. Velmi oblíbeným se však v poslední době stal i Úvěr 4 999 Kč, který poskytuje pomoc lidem, kteří se ocitli v krátkodobé finanční nouzi, z níž jim může pomoci i poměrně malá částka. Podnikatelé pak žádají o Účelový úvěr, který jim umožní modernizaci jejich firmy. Proč jsou úvěry od společnosti Proficredit tolik oblíbené? Vynikají svojí vysokou schvalovatelností, rychlostí a zároveň tím, že v případě, když včas splácíte, dostanete značný finanční obnos zpět!