O půjčce

Chcete se dozvědět o našich půjčkách více? Zajímá vás konkrétní charakteristika? Následující řádky vám pomohou v rozhodnutí o tom, proč aktuálně nabízíme jeden z nejlepších a nejvýhodnějších úvěrových produktů na našem trhu.

Kolik je možné si půjčit?

Sumy, které máme k dispozici, začínají na částkách tisícových, pod hodnotou 4 000 Kč. Dále dokážeme nabídnout také desítky, nebo stovky tisíc. Ty jsou dnes běžnými a nejčastěji využívanými částkami. V čem je však naše půjčka unikátní, to je rozhodně v možnosti půjčit si až 3 000 000 Kč. Stačí si jenom požádat.

Žádost o půjčku proběhne online

Každý, kdo má o náš úvěrový produkt zájem zvládne udělat první krok z pohodlí svého domova. Nepožadujeme návštěvu pobočky, stejně jako nepožadujeme žádné tištěné formuláře. Žádost podáte jednoduše online. Vyplnit ji zvládnete za pár minut. Aby to pro vás bylo jednodušší, je vám 24 hodin denně, 7 dní v týdnu k dispozici náš poradce, který vás provede jednotlivými částmi.

Konkrétní úvěr si zvolíte sami

Náš poradce nenabídne jenom pomoc při vyplňování žádosti. Je zde také proto, aby vyhodnotil vaše požadavky a možnosti. Na základě jich připraví konkrétní úvěrové produkty, které vám ve finální fázi nabídne k výběru. Je jenom na vás, jakou konkrétní půjčku si zvolíte. Všechny však budou patřit mezi to nejlepší, co je dnes na trhu k dispozici.

Peníze získáte na cokoliv

Ať už bude výše půjčky jakákoliv, je jenom na vás, na co získanou sumu využijete. U nás nejste omezováni ani konkrétním účelem použití, ani nutností dokládat faktury za využité služby nebo nakoupené zboží. Nejčastěji naši klienti řeší své finanční problémy, investují do svého bydlení či vozu, nebo kupují nemovitost. S tím souvisí i náš kodex odpovědného půjčování. Sami apelujeme na klienty, aby naše úvěrové produkty využívali smysluplně. Jedině tak se nedostanou do neřešitelných dluhových problémů.