Půjčky
ihned.cz

Půjčka ve třech krocích

  1. Vyplňte stručný online formulář, vyžadováno po Vás bude jméno, příjmení, telefonní číslo, email a případně rodné číslo. Všechno je postaveno co možná nejjednodušeji, takže Vám vyplnění zabere jen pár chvil.
  2. Ihned po vyplnění formuláře budete kontaktováni operátorem. Je připraven na Vaše otázky, takže pokud budete nějaké mít, neváhejte se zeptat. Probere s Vámi zbytek potřebných věcí a po dokončení hovoru je půjčka vyřízená.
  3. Nakonec už zbývá jen malý moment počkat a po pár minutách máte, v případě schválení půjčky, peníze na účtu.

Splácení půjčky

Bankovní převod
Z vašeho bankovního účtu pošlete určenou částku na správný účet společnosti. Platbu můžete provést prostřednictvím internetového bankovnictví.
Nezapomínejte, že bankovní převody mohou trvat až 2 pracovní dny. Musíte s nimi tedy vždy počítat.

Poštovní poukázka.
Můžete navštívit kteroukoliv poštu, vše co potřebujete je správně vyplněná složenka.
Peníze poslané poštovní poukázkou, dorazí nejdříve následující den (záleží na Vámi zvoleném typu složenky). Vždy tedy složenku posílejte včas.

Prodloužení půjčky

Pokud si přejete prodloužit dobu splatnosti Vaší půjčky ihned, kontaktujte co nejdříve zákaznický servis, který s Vámi probere veškeré náležitosti. O prodloužení můžete zažádat nejpozději v den splatnosti!
Následně jen uhradíte menší poplatek za prodloužení úvěrů. Poplatek můžete opět uhradit bankovním převodem, nebo poštovní poukázkou.