Půjčit si lze za pár minut

Sháníte rychle půjčku? U nebankovních společností ji můžete mít za pár minut, aniž byste opustili teplo domova či kanceláře. Nemusíte se nikam plahočit pro podpis smlouvy.

Rychlá půjčka pro ty, kdo chtějí půjčit hned

Půjčka si sjednáte jednoduše – stačí navštívit webové stránky poskytovatele půjčky a vyplnit formulář, který odešlete. Rychlá půjčka je vyřízena online za pár minut díky automatickému procesu posuzování žádostí. Zda vám byla půjčka schválena či zamítnuta se tak dozvíte obratem. V případě kladného výsledku musíte ověřit vlastnictví svého účtu odesláním jedné koruny na účet společnosti a poté vám obratem vyplatí peníze. Půjčka nemá žádné jiné poplatky předem, proto je půjčka vyplacena v plné výši. Zákazníky láká nejen snadná dostupnost půjčky, ale i možnost použít peníze cokoliv a minimální administrativa.

Na co se hodí půjčka před výplatou?

Kdykoliv se ocitnete v situaci, že vám pochybí peníze pár dní před výplatou, můžete si půjčit. Půjčka před výplatou je vhodným finančním nástrojem v situacích, kdy musíte neodkladně zaplatit nečekané výdaje jako je oprava spotřebiče či školu v přírodě, apod. Půjčka před výplatou je vhodná i jako rezerva na služební cestu nebo na dovolenou. Vyplníte formulář, počkáte pár minut na schválení a peníze máte k dispozici. Jednoduše, bez ručitele, zástavy nebo spolužadatele. Půjčit si můžete částky od 500 Kč do 12 000 korun. Splatnost půjčky je od dvou do třiceti i čtyřiceti pěti dnů. Za jak dlouho peníze vrátíte záleží na vás, pokud dodržíte termín splatnosti. Předčasné splacení se nijak netrestá. Půjčka se vrací v jedné splátce včetně úroků. Kolik máte vrátit celkem víte již při sjednávání půjčky díky jednoduché kalkulačce, na které si nastavíte, kolik a na jak dlouho chcete půjčit. Díky flexibilitě půjčky ji okamžitě přizpůsobíte svým finančním možnostem.