Půjčka pro všechny

Chcete si požádat o naše půjčky a nevíte, zda jsou určeny i pro vás? Ubezpečíme vás, že rozhodně jsou. Neklademe na naše žadatele nijak zvláštní nároky. To jediné, co je třeba splnit, je plnoletost a vlastnictví platného občanského průkazu. Splňujete? Můžete si rovnou požádat.

Máme půjčky pro všechny žadatele bez rozdílu

Někteří poskytovatelé se orientují jenom na zaměstnance, jiní na podnikatele, další třeba na studenty nebo matky na mateřské dovolené. My půjčíme všem těmto skupinám. Stejně tak jsou naše půjčky určené také lidem v invalidním nebo starobním důchodu, stejně jako klientům z řad nezaměstnaných, nebo problémových klientů. Spolupracujeme s celou řadou poskytovatelů a tak náš poradce nabídne konkrétní úvěry i vám. Přesvědčte se sami.

Půjčíme malé i velké částky

Potřebujete řešit problémy s výplatou, nebo nečekaným výdajem? Řekněte si a my vám připravíme půjčku v řádech několika tisíců korun. Plánujete koupi ojetého vozu, nebo nového nábytku či spotřebičů? I s tím vám pomůžeme – ve formě desetitisícových půjček. Ty mohou přerůst až ve stotisícové, pokud plánujete výraznější investice. A co když chcete pořídit nový byt nebo postavit dům? I v tom vám pomůžeme. Maximální sumou jakou lze získat jsou 3 000 000 Kč.

Jsme řešením, když hledáte to nejvýhodnější

Dokážeme půjčit i těm, kteří hledají skutečně nejvýhodnější úvěrové produkty na našem trhu. Poradce, který vás provede žádostí, vám v samotném závěru předloží možné úvěrové produkty, ze kterých si snadno vyberete ten pravý. Že jsme skutečně jedničkou v oboru, dokazuje i fakt, že pro nás není problém nabídnout i bezúročnou půjčku.

Hledáte férové podmínky? Máme je!

Nebojte se ani toho, že bychom před vámi cokoliv tajili, nebo jakkoliv zkreslovali. U nás vždy do posledního detailu víte, jaká je charakteristika půjčky, jaké jsou požadavky, jak je to se splácením, stejně jako s úroky. Naším cílem je vám pomoci a udělat z nás jednoho z našich spokojených klientů.