Půjčky
ihned.cz

Reference klientů

Byla jsem velice mile překvapena rychlostí služeb. Na svém bankovním účtu jsem měla půjčku ihned po schválené žádosti. Mohla jsem tak vyřešit svoje finanční potíže téměř okamžitě.
Michaela Tůmová


Vyžadujete-li férové jednání a spravedlivý přístup, doporučuji Vám právě PůjčkaIhned.cz. Penězi jsem mohl disponovat už po 14 minutách. Až si budu potřebovat příště půjčit, určitě to udělám právě zde.
Tomáš Kajda


Potřeboval jsem půjčku rychle, ale jako nezaměstnaný jsem si nemohl zřídit úvěr. Až jsem narazil na portál pujckaihned.cz. Žádost byla schválena hned po telefonátu s operátorem. Oceňuji rychlost a mohu tedy jen doporučit.
Richard Dvořák


Rozbil se mi doma sporák a potřebovala jsem rychle půjčit. Žádost byla velice rychlá, snadná a peníze jsem obdržela ihned po schválení žádosti. Děkuji
Martina Zavránská


Opakovaně využívám služeb pujckaihned.cz a jsem nadmíru spokojen. Peníze vždy přijdou včas a tak mohu vyřešit jakékoliv finanční potíže. Vřele doporučuji!
Michal Futera


V práci mi výplata přišla až po 2 měsících, samozřejmě jsem nájemné zaplatit musela. Naštěstí se mi dostalo férového jednání a peníze jsem měla na účtu za 10 minut.
Miroslava Petrová